Klasik & Modern

Masa Takımları


Modern

Çalışma Masaları


Kolay İade

Arızalı ürünü hemen "Kolay iade" ile Geri Alıyoruz!

Ücretiz Kargo

500 ₺ ve Üzeri

Müşteri Temsilcisi

Sorularınızı anında cevaplıyoruz

En Çok Satanlar

Aynalar

  • Aynalar

Çalışma Masaları

  • Çalışma Masaları

Dresuarlar

  • Dresuarlar

Komidinler

  • Komidinler

Konsollar

  • Konsollar

Masalar

  • Masalar

Yeni Gelenler

Kişiye Özel Tasarımlar

İstediğiniz ürünü sizin için
tasarlayıp uygun fiyata yolluyoruz!

+90 (549) 541 41 59

WhatsApp Sipariş!

info@hammobilya.com

Sipariş Destek !

Merhaba Sayfamıza Hoşgeldiniz!

Sosyal medyada gördüğünüz tüm mobilya ürünlerinin üretimi-boya/cila işlemleri-tamirat/tadilat işlemleri ve özel ölçü-farklı boya(altın/gümüş/bakır/Sedef/lake) siparişleriniz konusunda uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.
Yakın zamanda tüm ham ve cilalı ürünlerimize yapım aşamasında olan www.hammobilya.com Web sayfamızdan da ulaşabileceksiniz.
Masa sandalye koltuk dolap dresuar ayna askılık zigon sehpalar çay takımları kitaplıklar plazma tv üniteleri çalışma masaları ve daha bir çok mobilya ürün ve aksesuarlarını bulabileceksiniz.

Tüm özel imalat işleriniz sizin ölçülerinize, sizin renginize deseninize ve hayallerinize göre tasarlanır.
Doğal ağaç/ahşap mobilya ve aksesuarlarımız bir telefon yakınınızda
GSM 📲0549 541 41 59📲

Kısa Ürün Açıklamaları

Koltuk yüzü değiştirme,
Kapitone,
Repaint,
Boya, cila,vernik, eskitme,banyo dolabı, mutfak dolabı, Şifonyer, Tuvalet masası, tuvalet aynası, makyaj masası, askılık, dilsiz Uşak, Sedef boya, Lake boya, Lake, patina,
Değişim, yenileme, ucuz, kaliteli mobilya, doğal ağaç, oymalı mobilya, klasik mobilya, mdf, gürgen ağacı, kayın ağacı, özel ölçü imalat,

Kısa Ürün Açıklamaları

Ahşap Kaplama (Ahşap Kaplamalık): Sert ağaçlardan kesme, soyma veya biçme yöntemiyle elde edilen çok ince ahşap levhalara denir.

Ahşap Konstrüksiyon: Bir çerçeve içinde yan yana dizilen tablalara, bir ızgara meydana getiren ağaç çıtalarına, karton peteğin iki yüzüne kontrplak tablalara ve suni tahta levhası yapıştırılarak yapılmış tablalardır.

Ahşap Masif: Kütle ya da külçe halinde olan; som ahşap.

Bambu: Tropikal menşeli dayanıklı ve esnek bir malzemedir, bambu malzemenin bine yakın çeşidi bulunmaktadır.

Baza: Üstüne yatak konabilen, altı açılılır mekanizması sayesinde dolap veya sandık olarak kullanılan üniteye verilen ad’dır.

Bini: Kapı, pencere gibi bölümlerin kanatları kapandığında kalan boşluğu örtmek üzere bu kanatların kenarına yapılan çıkıntılı kısım veya taşkın çıta.

Cilalama: Bir mobilyaya düzgün ve parlak bir yüzey kazandırmak için mekanik yöntemlerle uygulanan bitirme işlemidir. İşlem sırasında aşındırıcı yada örtücü maddeler kullanılır.

Cumba : Bir ahşap tablanın kenar yüzüne denir.

Demonte Mobilya : Parça parça paketlenmiş ve yeniden sökülüp takılabilecek şekilde tasarlanan, buna uygun bağlantı elemanları ile üretilen mobilya çeşididir.

Dilsiz Uşak : Ceket, mont benzeri eşyaları asmak için kullanılan, üst tarafı askı şeklinde olan tekil vestiyerlere denir.

Emprenye : Emprenye; Özel yöntemlerle ahşabın gövdesine çesitli kimyasal maddelerin emdirilmesi işlemidir. Bu işlem ahşap malzeme işlenmeden önce bir kez uygulanırken ahşabın ömrünü en az 10 kat artırmaktadır.

Formika : Kaplama amacıyla kullanılan; Fenol formol reçinesine batırılmış ve yüzeyi yapay reçine ile kaplanmış birkaç kat kâğıttan oluşan malzemedir.

Gardırop : Giyim eşyalarının saklandığı dolaplara genel olarak verilen ad.

Gümüşlük : Evin yemek odasında yer alan; cam, porselen, gümüş ve benzeri dekoratif eşyaların sergilenebildiği genellikle cam kapaklı yüksek dolaplara denir.

High-Gloss : Mobilya sektöründe parlak ve yarıparlak malzemelerden üretilmiş paneller, genel adlarıyla high-gloss (yüksek parlaklık) panel olarak adlandırılmaktadır. Kısaca high-gloss adı verilen malzemeler;

Akrilik
Parlak Pvc
Polyester

Poligloss gibi ürünlerdir.
İpyolet Kilit: Sürgüleri ile dolap kapağının altından ve üstünden kilitleme yapan, genellikle dolab türevlerine monte edilen gömme kilit türüdür.

Karyola: Üstüne yatak yerleştirilmesi için ahşap veya metalden üretilen edilen mobilya çeşididir.

Komodin: Karyola başlarında yer alan, iki – üç çekmeceli olarak tasarlanan ve genellikle dekoratif aydınlatma ile dekore edilen küçük dolaplardır.

Konsol: Genellikle salon için tasarlanan, duvar kenarına yerleştirilen, üzerine dekoratif eşyaların yerleştirildiği, çoğunlukla özel tasarım aynaların kulanıldığı çekmeceli dolap çeşididir.

Lake Boya: Mobilyanın; Bir kat astar boya ile boyandıktan sonra zımparalanması ve daha sonrada üzerine selülozik boyama yapılması sonucu elde edilen ve değişik renklerde uygulanabilen bir tür boyama işlemidir.

Laminat: Yapay reçine çözeltisi emdirilmiş kağıtların üst üste yerleştirilerek, sıcak preslerde basınç altında sıkıştırılması ile elde edilen malzemedir.

Mdf: (Medium Density Fiberboard= Orta Yoğunlukta Lif Levha) ağaç liflerinin sıcakta sertleşen sentetik reçine ile preslenerek birbirine kaynaştırılmasıyla levhalar halinde üretilen ahşap esaslı bir malzemedir.

Mdf LAM: MDF levha üzerine, sanayi makineleri yardımı ile melamin reçinesi ve tutkal tatbik edilerek dekoratif kağıt ile kaplanması sonucunda elde edilen levhadır.

Masif: Tomruktan biçildikten sonra kurutularak veya kurutulmadan kullanılan ahşap malzemeye verilen isimdir

Etiketler

Mobilya İmalat, ağaç, tamirat, tadilat, boya, cila, eskitme, Varak , özel ölçü, çocuk odası, yemek odası, yatak odası, genç odası, mutfak dolapları, banyo dolapları, koltuk takımları, berjer, sandalye , köşe koltuk, masa Dresuar

Bizi Takip Edin

instagram adresimiz:@arcmobilyadekorasyon

#modoko#Ham mobilya #Mobilya#masa #sandalye #koltuk#sehba #sehpa #zigon #ayna #moda #dekorasyon #ağaç #tasarım #trend #askılık #design #designer #furniture #furnituredesign #dolap #boyaynasi #dilsizuşak

Merhaba yardıma mı ihtiyacınız var ?

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?